Výhody

Karta díky svým malým rozměrům, trvanlivosti a snadnému uložení zpravidla na viditelném místě v peněžence je optimálním reklamním médiem.

Vhodným grafickým designem karty, umístněním kontaktů a loga Vás budou vaši zákazníci mít neustále na očích a zajistíte si tak jejich loajalitu, zvláště pokud bude vlastnictví karty spojeno s určitými výhodami.

Klient, jenž od vás obdrží svou vlastní kartu, bude mít o důvod více, proč se příště obracet právě na vás.

Spojením karty s elektronikou získáte mnohaúčelový nástroj, který vám umožní zjednodušení firemní agendy (docházka), zvýší přehled a zamezí neoprávněným vstupům (kontrola přístupu), zpřehlední závodní stravování a zajistí bezpečnost vašich dat (IT - bezpečnost). To vše na jediné kartě, která zároveň slouží i jako identifikační.

Klubový software

Vlastníte nebo provozujete sportovní centrum, tenisovou halu, fitness club? Potom tento software je určen právě pro Vás.


Docházkový systém

Potřebujete snadno získat podklady pro mzdy a mít přehled o tom, kdo kolik odpracoval? Docházkový systém Vám dodá vše potřebné.


Přístupový systém

Pokud potřebujete zajistit, aby do určitých prostor nebo v určitý čas vstupovali jen ti, kdo k tomu mají oprávnění, je přístupový systém nezbytností.


Stravovací systém

Závodní stravování je problematika asi všem známá, my však jdeme dál a spojíme Vám ji s docházkou i přístupem.


Přístup

Potřebujete zajistit otevírání vchodových dveří u kanceláře, rodinného domku nebo bytového či panelového domu? Potřebujete zajistit vchod do budovy pro více lidí např. žáků? Nechcete mít starosti s výměnou zámkových vložek při ztrátě klíče?
Máme pro Vás jednoduché a cenově přijatelné řešení.


PŮJČOVNA

Pokud provozujete půjčovnu nářadí nebo sportovních potřeb, je software Půjčovna určen právě pro vás. Jedná se o velmi přehlednou aplikaci, která vám zautomatizuje a usnadní každodenní rutinu spojenou s vystavováním smluv a evidencí zápůjček a rezervací.

 


tel.: 389 771 516
mobil: 776 232 685
CARDCODE s.r.o. Salátová 142, 397 01 Písek
info@cardcode.cz
Copyright (c) 2008 CARDCODE, všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek