Popis řešení

Pokud provozujete půjčovnu nářadí nebo sportovních potřeb, je software Půjčovna určen právě pro vás. Jedná se o velmi přehlednou aplikaci, která vám zautomatizuje a usnadní každodenní rutinu spojenou s vystavováním smluv a evidencí zápůjček a rezervací.

Program je přizpůsoben pro spolupráci s čárovým kódem, a to jak u předmětů k vypůjčení, tak pro evidenci pravidelných zákazníků. Pro každou zákaznickou kartu si můžete nastavit i případnou slevu a zákazníka tak motivovat, aby příště zamířil opět k vám. Cenová nabídka tohoto řešení je velmi příznivá.

Co program půjčovna obsahuje


 • Katalog sortimentu členěný do skupin
  Každá skupina má přednastaveny sazby půjčovného. Jednotlivé položky mohou mít hodinové, denní, týdenní a měsíční půjčovné. Stav předmětu (k dispozici, půjčeno) je barevně odlišen.

 • Databáze dodavatelů a zákazníků
  Součástí každého záznamu je přehled o výpůjčkách zákazníka.

 • Tvorbu výpujčních smluv
  Smlouvy lze prodlužovat, můžete inkasovat půjčovné při zapůjčení či vrácení předmětu výpůjčky. Lze také vybírat jistinu (zálohu). Na jednu smlouvu je možno vypůjčit více předmětů současně.

 • Pořizování rezervací
  Rezervace se může změnit na výpůjční smlouvu. Přehledy o rezervacích a smlouvách po jednotlivých předmětech a podle klientů.

 • Tiskové sestavy
  Pro potvrzení rezervace, smlouvu, vypořádání, příjmové doklady, přehled smluv a jejich sumarizace za zvolené období.


Náhledy obrazovky

tel.: 389 771 516
mobil: 776 232 685
CARDCODE s.r.o. Salátová 142, 397 01 Písek
info@cardcode.cz
Copyright (c) 2008 CARDCODE, všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek